biblio

       

 

Szkolną bibliotekę prowadzi mgr Mirosława Garsztka.

 

 

Biblioteka czynna jest:

Poniedziałek  8.45 - 14.15

Wtorek           8.00 - 12.45

Środa              8.45 - 13.35

Czwartek        8.45 - 12.45

Piątek              8.00 - 11.30

 

Składa się z dwóch pomieszczeń:

wypożyczalni i czytelni.

W swoich zbiorach posiada około 8 tys. książek, z których większość to literatura dla dzieci i młodzieży oraz beletrystyka dla dorosłych, a także pozycje popularnonaukowe z różnych dziedzin.

Osobny dział biblioteki stanowi księgozbiór podręczny wykorzystywany w celu udzielania informacji na zapytania czytelników.

sowa

W czerwcu 2006 roku nasza szkoła otrzymała z Ministerstwa Oświaty i Europejskiego Funduszu Społecznego 4 komputery oraz urządzenie wielofunkcyjne do biblioteki. Dzięki temu nasza biblioteka szkolna zmieniła się w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej i służy pomocą zarówno uczniom i ich rodzicom jak i nauczycielom.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z CENTRUM INFORMACJI

Procedury udostępniania materiałów edukacyjnych

Regulamin biblioteki szkolnej

  Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać

  • uczniowie
  • ich rodzice
  • oraz nauczyciele naszej szkoły

A to ja ! Wasz Mol Książkowy !

zapraszam wszystkich do naszej biblioteki 

 
 
 

Jednorazowo można wypożyczyć 3 książki na okres 2 tygodni. Książek nie należy przetrzymywać, gdyż czekają na nie inni czytelnicy ale można poprosić panią bibliotekarkę o przesunięcie terminu zwrotu czyli prolongatę. Pamiętajcie, że książki należy szanować gdyż są one naszym wspólnym dobrem. W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki należy odkupić dokładnie taką samą pozycję.

Pod koniec każdego roku szkolnego wszyscy czytelnicy mają obowiązek zwrócić wypożyczone książki najpóźniej do dnia 10 czerwca danego roku.

mol