dzien

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Już od poniedziałku w budynkach naszej szkoły rusza sprzedaż kanapek robionych przez #sznitkiikoktajle:
"Jesteśmy otwarci na propozycje nauczycieli ,rodziców i uczniów co do składów jednak utrzymując wysoki standard. W ofercie posiadamy też smoothie i koktajle warzywno owocowe .Wszystkie produkty są świeże od sprawdzonych dostawców i przez nas przygotowywane od podstaw w dbałości o jakość i szczegóły , są to duże porcje spokojnie zaspokajające głód w przypadku buł mięsnych możliwość zakupu połówek.

Ceny :
Pasty , wege 6zł
Buły mięsne 8zł
Wiosenna ( ser , szynka , pomidor , ogórek , szczypiorek lub cebulka , domowe masło ,przyprawy ) 5zł
Koktajle 8zł
Smoothie 12

Liczymy na ciepłe przyjęcie i rozmowy o zapotrzebowaniu na różnorodne kanapki. "

wszystkie_foto

UWAGA!

Od dnia 3 lutego 2020 roku zmieniają się zasady zbiórki makulatury:  przyjmujemy tylko i wyłącznie papier gazetowy przewiązany sznurkiem.

Rekrutacja Przedszkole

Witryna Kandydata  - dla rodziców

x

Nabór do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2020/2021

x

ZARZĄDZENIE NR OR-I.0050.22.2020 PREZYDENTA MIASTA WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGOz dnia 29 stycznia 2020 r.w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tymterminów składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, dla których MiastoWodzisław Śląski jest organem prowadzącym.

Rekrutacja Szkoła

Witryna Kandydata  - dla rodziców

x

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2019/2020

x

ZARZĄDZENIE NR OR-I.0050.23.2020 PREZYDENTA MIASTA WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGOz dnia 29 stycznia 2020 r.w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tymterminów składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do szkół podstawowych, dla których MiastoWodzisław Śląski jest organem prowadzącym.

x

UCHWAŁA NR XXVIII/288/17 RADY MIEJSKIEJ WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO z dnia 22 lutego 2017 r. w sprawie ustalenia kryteriów rekrutacji i liczby punktów za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, stosowanych na etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym.

x

UCHWAŁA NR VI/35/19 RADY MIEJSKIEJ WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie zmiany uchwały nr XXVII/288/17 Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego w sprawie ustalenia kryteriów rekrutacji i liczby punktów za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, stosowanych na etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym.

zabawa.png