W wyjątkowych okolicznościach, trochę później, niż było to zaplanowane, bez obiecanej wystawy w holu zamkniętej obecnie szkoły, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla uczniów klas integracyjnych naszej szkoły MARZANNA.

Drodzy uczniowie! Wykonaliście wspaniałe prace, które wymagały od Was wiele wyobraźni, cierpliwości, czasu i wyszukanych materiałów. Pamiętaliście, że Marzanna to słomiana kukła, ale wykorzystaliście też dużo innych pomysłów i technik. Za wszystkie te prace bardzo dziękujemy zarówno Wam, jak i Waszym nauczycielom.  A oto wyniki konkursu:

W kategorii klas I – IV

I miejsce: Oliwier Borek kl. IVa

II miejsce: Kinga Siwek kl.Ia

III miejsce: Konrad Nowak kl.IVa

Wyróżnienie: Anna Eliasz kl.IIa

                      Oliwia Majorowska IIIb

W kategorii klas V – VIII

I miejsce: Kinga Czajka kl.Vb

II miejsce: Jan Gogółka kl.VIIIc

III miejsce ex aequo: Mateusz Szkatuła kl.VIa

                                   Jakub Weiner kl.VIIIa

Wyróżnienie: Igor Musiolik kl.Vb

                       Natalia Macharzyńska kl.VIIIa

                       Krystian Wójcik kl.VIIIa

 

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

IMG_20200525_124511
IMG_20200525_125608
Previous Next Play Pause
1 2