Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację sekretariat szkoły będzie czynny od godziny 8.00 do 12.00. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie – 32 4553736, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W związku z rozpoczęciem z dniem 16 marca 2020 r. elektronicznej rekrutacji do pierwszej klasy szkoły podstawowej informujemy, że została ona wydłużona do 3 kwietnia 2020 r. Prosimy o przynoszenie wydrukowanych zgłoszeń lub wniosków od 30 marca do 3 kwietnia 2020 r.

W związku z zamknięciem placówek dla osób z zewnątrz, prosimy by wnioski o przyjęcie dzieci do klas pierwszych szkół podstawowych rodzice wysyłali mailem na adres placówki pierwszego wyboru (wniosek taki musi być podpisany) lub tak jak w przypadku zaświadczenia, po telefonicznym uzgodnieniu odbierane będą od rodzica przez pracownika placówki, tak by uniknąć wejścia rodzica do szkoły.