OGŁOSZENIE DLA KLAS I - III

Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, dlatego zwracamy się do wszystkich, którym na sercu leży los zwierząt z naszego wodzisławskiego Przytuliska. W dobie pandemii one również potrzebują pomocy. Zbieramy karmę dla psów i kotów, żwirek dla kotów, koce, ręczniki lub drobne datki, za które zostanie zakupiona karma/szczególnie Przytulisko prosi o karmę firmy Arion. 

Ponadto ogłaszamy konkursy:

1. Plastyczny: Zwierzątko egzotyczne/na kartce a4, technika :farby plakatowe, kredki, wycieranka, pastele.

2.FILMOWY/prezentacja  do 2 min. dotycząca swojego zwierzątka, jak się nazywa , co potrafi itp, przedstawienie go np.w zabawnej sytuacji.

Klasy I- III składają karmę i prace plastyczne w sali 15, 9, 8 a filmy na konkurs wysyłają na adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin: do 10 listopada

 

OGŁOSZENIE DLA KLAS IV - VIII

Jeśli nie jest Ci obojętny los braci mniejszych, dołącz do naszej szkolnej akcji: „Podaj łapę” polegającej na zbiórce karmy (głównie suchej i dobrej jakości) oraz misek, koców i ręczników dla zwierząt z wodzisławskiego przytuliska- „Koty Psy i My”.

Wyżej wymienione artykuły proszę przynosić do pokoju nauczycielskiego w budynku na 26 Marca lub sali nr 25 w budynku na Tysiąclecia. Do paczki proszę dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Zbiórkę prowadzi p. Barbara Mikółka

Akcja potrwa do 6 listopada br.