Podczas dzisiejszego posiedzenia Rada Rodziców SP5 zdecydowała, iż catering obiadowy dla szkoły realizować będzie Zajazd Syrenka z Radlina. Koszt obiadu dwudaniowego wynosi 10,50 zł.
Rodziców zainteresowanych wykupieniem obiadów dla swoich dzieci prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z sekretariatem szkoły w dniu jutrzejszym w godz. 7:30-15:30, tel.324553736. Zapisy prowadzimy do czwartku, do godz. 15:30.

Prawdopodobnie od poniedziałku ruszają w szkole obiady. Cena - zależnie od firmy, którą wybierze Rada Rodziców - 9,50 lub 10,50 za obiad dwudaniowy. Rada Rodziców podejmie decyzję podczas środowego zebrania, na które serdecznie zapraszamy przewodniczących trójek klasowych. rodziców chetnych do zapisania dzieci na obiady prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr 324553736.

Zapisy prowadzimy do czwartku, do godz. 15.30,

Początek roku szkolnego jest ważnym  momentem w życiu  całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów, rodziców, jak również administracji  i pracowników obsługi. W tym roku rozpoczęcie roku szkolnego miało inny niż zazwyczaj charakter. Nie było wspólnego spotkania. Uczniowie poszczególnych klas mieli wyznaczone godziny według wcześniej ustalonego harmonogramu. Klasy pierwsze zostały przywitane przez dyrektora szkoły oraz wychowawców. W niezwykle podniosłej atmosferze, pierwszacy ślubowali  być dobrymi uczniami i Polakami oraz swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uczniowie otrzymali rogi obfitości ufundowane przez prezydenta miasta – Mieczysława Kiecę.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

IMG-20200901-WA0009
IMG-20200901-WA0010
IMG-20200901-WA0011
IMG-20200901-WA0012
IMG-20200901-WA0013
IMG-20200901-WA0016

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne
w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci
i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne,
w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu
i na ekranie Państwa komputera.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2020, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Mariusz Bolik

Tel. 668 840 932

www.mariuszbolik.pl

OFERTA

Procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID - 19 wśród uczniów i pracowników szkoły